Dziękuję serdecznie. Pomoce otrzymałam, są jak zawsze rewelacyjne i dopracowane w każdym szczególe.

S. Mrowińska

Witam. Przesyłkę otrzymałam, materiały są super. Bardzo dziękuję. Pozdrawiam, Beta Pakos

Beta Pakos

Bardzo dziękuje pomoce są super! Na pewno skorzystam jeszcze raz niedługo. Z serdecznymi pozdrowieniami, Izabela Bełdycka

Izabela Bełdycka

Dziękuję za przesłanie materiałów. Już kolejny raz korzystam z Państwa pomocy dydaktycznych, które doskonale sprawdzają się w mojej pracy nauczyciela i terapeuty. Są bardzo dobrej jakości, pomysłowe i atrakcyjne dla dzieci.

Aldona Klepacz

Witam, bardzo dziękuję za przesłane materiały. Jest to moje pierwsze zamówienie, mam nadzieję, że nie ostatnie. Materiały wykorzystam do pracy z dziećmi w domu oraz w przedszkolu.

Karolina Kurzecka

Jestem początkującym nauczycielem, który gromadzi dopiero pomoce dydaktyczne. Z pomocy dydaktycznych zakupionych ze strony Ryneczek Inspiracji jestem zadowolona, ilustracje są dobrej jakości, czytelne i zrozumiałe dla dziecka. Często z nich korzystam podczas zajęć, a dzieci chętnie biorą … Read more

Agata Jastrzębska

Zakupione przeze mnie pomoce do pracy rewalidacyjnej  w waszym sklepie są bardzo ciekawe i kolorowe. Chętnie wykorzystuję je w pracy rewalidacyjnej z dziećmi w przedszkolu. Czekam na kolejne propozycje z waszej strony. Pozdrawiam.

Edyta Murańska

Dzień dobry,
dziękuję za pomoce.Są różnorodne, ciekawe i kolorowe. Na pewno będę mogła wykorzystać je w różnych kreatywnych wariantach podczas zabawy z dziećmi. Do wszystkich materiałów dolepiłam rzepy, aby były jeszcze bardziej atrakcyjne dla moich podopiecznych.

Anna Stęchła

Witam! Dzisiaj otrzymałam przesyłkę z pomocami. Są naprawdę bardzo ładne. Jak najbardziej spełniają moje oczekiwania i na pewno przydadzą się i w domu i w pracy:). Polecę Pani stronę koleżankom z pracy. Myślę, że też chętnie skorzystają z takich pomocy:)

Aneta

Dzień dobry,
dziękuję za wysłane materiały. Wszystkie pomoce są przejrzyste, kolorowe i bardzo ciekawe. Zdecydowanie ułatwią i umilą naukę moim szkolnym i prywatnym dzieciom:).

Monika Trawińska-Kolecka